
Onze mannen werken hard aan de realisatie van het nieuwe, gasloze bedrijfspand voor Quest Innovations in Wieringerwerf. Zowel het pand als de installaties krijgen steeds meer vorm. Zo wordt morgen de vloerverwarming op de eerste verdieping gelegd.
In opdracht van Quest dragen wij zorgen voor de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties en regeltechniek. Nog voor de zomervakantie zullen wij onze werkzaamheden hier afronden.
Gerelateerde projecten


Toegangscontrole Pall Medistad
Doordat Pall Medistad een zeer grote diversiteit aan gebruikers heeft, wenste zij een toegankelijk en gebruiksvriendelijk toegangscontrole systeem. Al deze gebruikers hebben toegang tot verschillende ruimten op verschillende dagen. Giant Security heeft orde op zaken gesteld.
project bekijken